Перекладач з камери: перекласти текст з фотографії онлайн

Щоденно додаток Перекладача Google (Play Market) експлуатують мільйони користувачів, тому він постійно проходить модернізацію. І вже давно Google Translate перестав бути примітивним перекладачем. Коректно оцінивши його затребуваність, програмери-творці швидко зайнялися його вдосконаленням та розширенням функціоналу.

tovar

Тому додаток обзавівся новими опціями, серед яких не останню роль відіграє функція перекладу з камери. За допомогою цієї дії можна просто обрати напрямок перекладу, сфотографувати текст та обрати потрібний фрагмент – і переклад готовий. Більше не потрібно перенабирати текст, який хотілося б перекласти. Безумовно, дуже зручна можливість.

Проте, як і весь додаток, далеко не досконала. Жоден автоперекладач ніколи не зможе замінити людину, адже розібратися у всіх тонкощах та нюансах тексту, зрозуміти та осмислити його програма просто не здатна. Тому, щоб встигати за сучасними тенденціями та буди на одній хвилі з прогресивними віяннями, наша агенція вже деякий час практикує переклад в онлайн режимі.

girl

Тобто, наші фахівці через будь-який месенджер отримують від Вас фото (картинку), текст якої потрібно перекласти, та миттєво виконують переклад необхідною мовою. Швидко, якісно, та завжди коректно, на відміну від недосконалих додатків. Тож ми завжди на зв’язку і готові допомогти Вам!

 

2 коментаря до “Перекладач з камери: перекласти текст з фотографії онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code