Перекладач з камери: перекласти текст з фотографії онлайн

Щоденно додаток Перекладача Google (Play Market) експлуатують мільйони користувачів, тому він постійно проходить модернізацію. І вже давно Google Translate перестав бути примітивним перекладачем. Коректно оцінивши його запотребованість, програмери-творці швидко зайнялися його вдосконаленням та розширенням функціоналу.

tovar

Тому додаток обзавівся новими опціями, серед яких не останню роль відіграє функція перекладу з камери. За допомогою цієї дії можна просто обрати напрямок перекладу, сфотографувати текст та обрати потрібний фрагмент – і переклад готовий. Більше не потрібно перенабирати текст, який хотілося б перекласти. Безумовно, дуже зручна можливість.

Прgirlоте, як і весь додаток, далеко не досконала. Жоден автоперекладач ніколи не зможе замінити людину, адже розібратися у всіх тонкощах та нюансах тексту, зрозуміти та осмислити його програма просто не здатна. Тому, щоб встигати за сучасними тенденціями та буди на одній хвилі з прогресивними віяннями, наша агенція вже деякий час практикує переклад в онлайн режимі.

 

Тобто, наші фахівці через будь-який месенджер отримують від Вас фото (картинку), текст якої потрібно перекласти, та після узгодження вартості та оплати, миттєво виконують переклад необхідною мовою – старт всього від 80 грн*. Швидко, якісно, та завжди коректно, на відміну від недосконалих додатків. Тож ми завжди на зв’язку і готові допомогти Вам!

 

4 коментаря до “Перекладач з камери: перекласти текст з фотографії онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 + = 35