Перекладач з камери: перекласти текст з фотографії онлайн

Щоденно додаток Перекладача Google (Play Market) експлуатують мільйони користувачів, тому він періодично проходить модернізацію і отримує оновлення. І вже давно Google Translate перестав бути примітивним перекладачем. Коректно оцінивши його затребованість, програмісти-творці швидко зайнялися його вдосконаленням та розширенням функціоналу.

Тому додаток обзавівся новими опціями, серед яких не останню роль відіграє функція перекладу з камери. За допомогою цієї дії можна просто обрати напрямок перекладу, сфотографувати текст та обрати потрібний фрагмент – і переклад готовий. Більше не потрібно перенабирати текст, який хотілося б перекласти. Безумовно, дуже зручна можливість. Проте, як і весь додаток, далеко не досконала. Жоден автоперекладач ніколи не зможе замінити людину, адже розібратися у всіх тонкощах та нюансах тексту, зрозуміти та осмислити його програма просто не здатна. Тому, щоб встигати за сучасними тенденціями та буди на одній хвилі з прогресивними віяннями, наша агенція вже деякий час практикує переклад в онлайн режимі.

Тобто, наші фахівці через будь-який месенджер отримують від Вас фото (картинку), текст якої потрібно перекласти, та після узгодження вартості та оплати, миттєво виконують переклад необхідною мовою – старт ціни в гривнях залежить від складності роботи. Швидко, якісно, та завжди коректно, на відміну від недосконалих додатків.

Наша команда професіоналів з перекладу має багаторічний досвід і вміє ефективно виконувати свої завдання. Ми розуміємо, що кожен текст має свою унікальну сутність, контекст і відтінки значень, які не завжди можуть бути точно передані за допомогою автоматичного перекладу. Тому ми прагнемо забезпечити максимальну якість і точність перекладу, працюючи з кожним замовленням індивідуально.

Наш підхід до перекладу в онлайн режимі дає змогу забезпечити швидку обробку замовлень. Ви можете надіслати нам свої тексти або фотографії тексту через будь-який месенджер, і наші фахівці негайно розпочнуть роботу над перекладом. Ми розуміємо, що час часто є критичним фактором, тому намагаємося виконувати замовлення в найкоротші терміни, не втрачаючи при цьому якості.

Ми також дуже цінуємо взаємодію з нашими клієнтами і завжди готові узгодити вартість робіт та відповісти на всі ваші питання. Ви можете бути впевнені, що вартість перекладу буде адекватною і залежатиме від складності тексту, обсягу та термінів виконання. Тож ми завжди на зв’язку і готові допомогти Вам!

5 коментарів до “Перекладач з камери: перекласти текст з фотографії онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *